Guttenberg

Společnost Guttenberg

STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o., člen skupiny PCS byla založena v roce 2003 a její hlavní náplní je poskytování univerzálních služeb v oblasti pozemního stavitelství.

 

Po celou dobu své existence dbáme na kvalitu poskytovaných služeb při realizaci novostaveb, rekonstrukcí budov a památkově chráněných objektů, sanací a dodatečných hydroizolací staveb. Během své existence jsme se stali také zkušeným odborníkem v oblasti pasivních, nízkoenergetických staveb a zateplování budov. Počet zakázek každoročně roste, společnost dosahuje pravidelných obratů. Zákazníky společnosti jsou jak soukromí investoři, velké i malé firmy, tak i veřejné a státní instituce. Stavby naší společnosti má vystihovat logo “TT” znázorňující nejen pevné pilíře staveb, ale i možnost opřít se o zázemí stabilní společnosti. A to jak právní, tak finanční.

Naše vize

Vize společnosti se upíná k dalšímu zvyšování objemu zakázek při dodržení vysoké kvality provedeného díla. Hlavním cílem je však vytvoření nové divize vlastních developerských projektů společně se strategickým partnerem a společníkem, skupinou PCS.

 

 

Vývoj firmy

Od roku 2012 je polovičním vlastníkem STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI GUTTENBERG s.r.o. firma PCS spol. s r. o., která podniká v ČR a SR již od roku 1990. Skupina firem PCS se zabývá širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a správa vlastních nemovitostí. Více informací naleznete na www.pcs.cz.

 

 

Koho podporujeme

Podporujeme několik regionálních projektů a dělá nám to radost.

 

MĚLNICKÁ JIZERSKÁ PADESÁTKA

Proč si nevyrazit na lyže? Co na tom, že je léto, vždyť se dá lyžovat skoro pořád. Kdo z Vás si zrovna teď myslí, že se vyrazilo na nějaký ten krušnohorský ledovec, tak je na omylu. Vyrazilo se na mělnické náměstí a po zjištění skutečnosti, že dlažky skutečně kloužou, byla tradice na světě.

 

MĚSTO MŠENO

Město Mšeno je vstupní branou do CHKO Kokořínsko. Leží na jeho východním okraji, na rozhraní okresů Mělník, Mladá Boleslav a Česká Lípa.

 

OKRAŠLOVACÍ SPOLEK PŠOVKA

Okrašlovací spolek Kokořínska organizuje zejména dobrovolné akce zaměřené na záchranu a revitalizaci drobných sakrálních a přírodních památek, které jsou většinou v našem regionu ve velmi špatném stavu. Byly postiženy devastací v souvislosti s poválečným odsunem a též lety totality, za níž byly mýceny stopy duchovního, kulturního a přírodního dědictví předchozích generací. Nezájem a neuvážené kroky likvidovaly rozmanitost a krásu přírodního prostředí.

 

OKRAŠLOVACÍ SPOLEK MĚSTA MŠENA

Na těchto stránkách najdete informace o jednom z nejstarších mšenských spolků, jehož začátky sahají až na konec 19. století. U jeho zrodu stálo v roce 1892 devět zakládajících členů, kteří se s velkým nadšením pustili do zkrášlování svého milovaného městečka Mšena a blízkého okolí.

 

VETERÁNSKÉ ROJENÍ

Setkání nejen anglických vozů a motocyklů, orientační jízda a jízda do vrchu.

 

PALEASTRA

SHŠ Palaestra