Guttenberg

STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o.,

STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o., člen skupiny PCS byla založena v roce 2003 a její hlavní náplní je poskytování univerzálních služeb v oblasti pozemního stavitelství.

 

Po celou dobu své existence dbáme na kvalitu poskytovaných služeb při realizaci novostaveb, rekonstrukcí budov, zateplení, sanací a dodatečných hydroizolací staveb. Během své existence jsme se stali také zkušeným odborníkem v oblasti výstavby pasivních a nízkoenergetických staveb. Velikost zakázek a s tím spojený celkový obrat společnosti v posledních letech roste.  Zákazníky společnosti jsou jak soukromí investoři, velké i malé firmy, tak i veřejné a státní instituce. Stavby naší společnosti má vystihovat logo “TT” znázorňující nejen pevné pilíře staveb, ale i možnost opřít se o zázemí stabilní společnosti. A to jak právní, tak finanční.

Naše vize

Vize společnosti se upíná k dalšímu zvyšování objemu zakázek při dodržení vysoké kvality provedeného díla. Hlavním cílem je však vytvoření nové divize vlastních developerských projektů společně se strategickým partnerem a společníkem, skupinou PCS.

 

 

Vývoj firmy

Od roku 2012 je polovičním vlastníkem STAVEBNÍ SPOLEČNOSTI GUTTENBERG s.r.o. firma PCS spol. s r. o., která podniká v ČR a SR již od roku 1990. Skupina firem PCS se zabývá širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a správa vlastních nemovitostí. Více informací naleznete na www.pcs.cz.